
Wij willen natuurlijk proberen zoveel mogelijk stemmen binnen te halen en daar hebben wij uw hulp bij nodig! Breng gratis uw stem uit via het stemformulier. Help ons mee zoveel mogelijk stemmen te krijgen door het twitterbericht op @Gem_Winterswijk te retweeten.
Onder alle mensen die hun stemformulier doorsturen naar ons en alle twitteraars diehet berichtje retweeten verloten wij leuke prijzen! Op vrijdag 23 maart 2012 maken wij op de website van de gemeente Winterswijk en via twitter de winnaars bekend. Natuurlijk ontvangen de prijswinnaars ook persoonlijk bericht.
Kijk op de website van de gemeente Winterswijk voor meer informatie over het BOS-project, de publieksprijs en wat je moet doen om in aanmerking te komen voor een van de leuke prijzen.